65W USB C Charger for Lenovo GX20P92530 Power Supply Adapter Cord
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
Compatible with Lenovo GX20P92530 Power Supply Adapter Cord
  • Input: AC 100-240V 50-60Hz Output: 5V/9V/12V/15V 3A/ 20V 3.25A Max 65W (also compatible with 45W USB C Charger)
  • Package Includes: 1 x Genuine 65W USB C Charger, 1 x AC Power cord
  • Connector Size: USB-C
  • 24 x 7 Email support,12 Months warranty.
Brand Cemady
Wattage 65 watts
Amperage 3.25 Amps
Portable Yes
Power Plug Type A - 2 pin (North American)
Unit Count 1.0 Count
Manufacturer Cemady
Model Number AD065W1
Power Source Corded Electric
Input Voltage 240 Volts
Mounting Type Wall Mount
Connector Type USB
Current Rating 3.25 Amps
Output Current 3.25 Amps
Output Voltage 20 Volts
Number of Items 1
Total Usb Ports 1
Compatible Devices Laptops
Additional Features Travel
Connectivity Technology USB
Main Power Connector Type 2 Pin